Remote Control Toys

1 Sztuk 02124 102009 Rury Wydechowej Rury Części Silników części HSP Upgrade BQ-002 1:10 RC Model Samochodu

• Rozmiar przesyłki: 15cm x 15cm x 12cm (5.91in x 5.91in x 4.72in)

mile widziane do hobby Strefa. We dostarczyć różnych R/C modele i części . dobra jakość w rozsądnej cenie, Dodaj nas do swoich ulubionych sprzedawców i odwiedzenia często :)
szybka wysyłka , z numerem przesyłki
proszę nie zostawić nam żadnej negatywnej opinii, jeśli nie ma żadnych problemów, Skontaktuj Się Z nami w pierwszej Kolejności, a my odpowiemy państwu w 24 godzin .
dla hurtownie zapytanie, zostaw nam wiadomość z skrzynki pocztowej. Nice day do was wszystkich :)
pozycja: Rura wydechowa opakowanie: 1 sztuk Zadowolenie klienta proszę nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, przed lub po dokonaniu zakupu. jesteśmy zobowiązani do 100% satysfakcji. płatności
istnieje wiele metod płatności dostępnych, warunki płatności mogą być wykonane przez Escrow, Visa, MasterCard, Moneybookers, Western Union, Przelew bankowy i tak dalej.
możesz wybrać metodę, która jest najbardziej wygodne dla ciebie. aby chronić swoje interesy, płatność zostanie tymczasowo przechowywane przez Fundacjajozef.org, i nie będzie uwalniane do nas do momentu otrzymania zamówienia i są z niego zadowolony.
jeśli nie wiesz jak zapłacić pieniądze,
proszę zobaczyć ten link: http://help.Fundacjajozef.org/payment_method.html
wysyłka
1). koszt wysyłki: Click & acirc; €œShipping i płatności & acirc; € tab na stronie szczegółów produktu, i można zobaczyć szczegóły dostawy. można obliczyć koszt przesyłki przez wprowadzanie wymaganych informacji.
2). czas w transporcie: czas tranzytu waha się różnych metod wysyłki.
3). pozycja Czas Przetwarzania: czas przetwarzania dla określonej kolejności zmienia się z produktem typu i stanu zasobów.
powrotna Polisa
jeśli chcesz, aby wymienić otrzymane elementy, musisz skontaktować się z nami w ciągu 3 dni od daty otrzymania zamówienia. i należy płacić dodatkowe wysyłek opłaty ponosić i rzeczy zwrócone powinny być przechowywane w oryginalnym stanie.
informacje zwrotne
ponieważ twoja opinia jest bardzo ważne dla naszego rozwoju biznesu 's, szczerze zapraszamy was opuszczać pozytywną informacje zwrotne dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. to będziesz po prostu wziąć ci 1 minutę. dziękuję!

• Wykorzystanie: Pojazdów i zabawki zdalnie sterowane
  • Materiały narzędziowe: Narzędzia
  • Rc części i acc: Silniki
  • Numer modelu: 02124(102009)