Bracelets & Bangles

10 Sztuk Washington Redskins Bransoletka Pleciona Bransoletka Kibice Drużyna Sportowa Parasol Prezent

zł59.70

• Typ jednostki: lot (10 części/lot)
  • Rozmiar przesyłki: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

bransoletka bransoletki sportowe fanów prezent Nazwa produktu: zespół parasol pleciona bransoletka Rozmiar produktu: L = 23 CM 25 cm 2 rozmiary do wyboru waga: około 25 gramów materiał: plastikową klamerkę, 4mm siedem-core parasol liny
stan 100% Nowy materiał Stopu cynku kolor srebrny ilość 1 Partia Part No. LT002 uwaga
akceptowane metody płatności:
obecnie, można płacić za pomocą Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi i przelew bankowy. więcej opcji płatności będą dostępne na Fundacjajozef.org w przyszłości.
jak zapłacić kartą kredytową:
przy składaniu zamówienia, wybrać karty kredytowej chcesz zapłacić z i będziesz być kierowane do bezpiecznego stronę płatności. następnie po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie instrukcji.
jak zapłacić Przelewem Bankowym:
1. na kasie strony, wybierz Przelewu Bankowego jako metody płatności.
2. W Informacji sekcja Przelewu Bankowego, można zobaczyć informacje potrzebne do przesyłania płatności Escrow konto.
3. Proszę wydrukować sekcja zawierający swoje Przelew Bankowy Informacji. 4. Udać się do miejscowego banku do przesyłania płatności. przynieść drukowane Informacji i pokazać je do banku Przelew Bankowy oficer przed dokonaniem płatności. gdy kompletne, płatności odbędzie się bezpiecznie w Escrow konto. 5. jeżeli stan swojego zamówienia nie zmienić na 1 Cbuyer zapłacił zamówienie 1D 5 dni po ciebie 19ve wypłacane, prosimy o kontakt z nami 6. w Przypadku stosowania przelewy bankowe, proszę przesłać wystarczająco dużo pieniędzy, aby pokryć wszystkie opłaty serwisowej banks'. to zapewni, że nas otrzymuje pełnej zapłaty i pomoże ci uniknąć walutowej straty spowodowane refundacji lub sporów.
proszę skontaktować się z nami, jeśli nie płatności powyżej, my powiemy ci jak zapłacić za pomocą innych metod płatności. płatności jest zwolniony tylko dla nas po potwierdzeniu masz otrzymał towar.
o wysyłce: istnieją różne metody wysyłki do wyboru
Sposób wysyłki RU Wysyłka
(średnio Czas Wysyłki) BR Wysyłka
(średnio Czas Wysyłki) US Wysyłka
(średnio Czas Wysyłki) międzynarodowa Wysyłka
(średnio Czas Wysyłki) E-packet (> 200g) / / 7-15 Dni / chiny Post 30-60 Dni 30-60 Dni / 20-30 Dni ekspresowa Wysyłka
(EMS/DHL/Fedex/DPD/UPS) 5-9 Dni 5-9 Dni 5-9 Dni 5-9 Dni
jeśli potrzebujesz korzystną cenę za szybką wysyłkę, zapraszamy do kontaktu z nami.
nasza firma jest jednym z największych suppilers biżuterii, która została założona w 2016 roku w Zhejiang W Chinach. mamy ponad 300 Sztabów, są one uważać, wydajne, odpowiedzialny. mamy Dziesiątki tysięcy pozycji, będziesz miał większy wybór. mamy normalnie wysyłać paczki w ciągu 3 dni w dni robocze.
jesteśmy w swoim rodzaju i uczciwi sprzedawcy, twoja całkowita satysfakcja jest zawsze naszym najlepsze życzenia. jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów, proszę skontaktować się z nami. Ochrony kupującego

• Bransoletki typu: Bransolety
  • Grzywny lub mody: Moda
  • Kształt 's wzór: Okrągły