• Jewelry Sets & More
  • POCAŁUNEK ŻONA Kobiety Biżuteria Ślubna dla nowożeńców Ustaw Charm Kryształ Kropla Wody Wisiorek naszyjnik Kolczyki Zestawy Shininy Cubic Cyrkon bijoux

Jewelry Sets & More

• Typ jednostki: Zestaw
  • Rozmiar przesyłki: 13cm x 13cm x 1cm (5.12in x 5.12in x 0.39in)

cechy: POCAŁUNEK ŻONA Kobiety Biżuteria Ślubna dla nowożeńców Ustaw Charm Kryształ Kropla Wody Wisiorek naszyjnik Kolczyki Zestawy Shininy Cubic Cyrkon bijoux 1. Należy zwrócić uwagę na zdjęcie nie pokazuje rzeczywisty rozmiar, proszę zapoznać się z opis części wymiary. 2. Please Pet 1-5mm różnice ze względu na pomiarze ręcznym, dzięki. 3. Ze Względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor rzecz. gwarantujemy styl jest taki sam, jak widać na zdjęciach. dziękuję! kolor: to samo jak obrazek dane techniczne: warunek: 100% nowy płeć: Kobiety kolor: Zielony/Czerwony/Niebieski materiał: stop Cynku + Kryształ Długość łańcucha: 40-5 cm (regulowany) wisiorek: 3.1*1.9 cm kolczyki: 3.6*1.3 cm ilość: 1 Ser wielkość opakowania: 13*13*1 cm/5.118*5.118 * 0.39in waga opakowania: 25g/0.881 uncja. Lista opakowanie: 1X. Zestawy biżuterii
1. akceptujemy Alipay, West Union, TT. wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego DEPOZYT procesora płatności. przez Platformę dla płatności
2. Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od zamówienia.
3. If nie można sprowadzić natychmiast po zakończeniu aukcji, proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie Płatności muszą być zakończone w ciągu 3 dni.
1. SHIPPING WORLDWIDE. (z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
4. zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych.
5. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
6. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jest zadowolenie klienta!
7. Ze Względu Na różnice statusu i czasu, my wybieramy wysyłać twój rzecz od nasz pierwszy dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.
1. masz 7 dni na kontakt i 30 dni zwrócić go od daty jej był otrzymał. jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a MY NIE WYDA CI Zwrot LUB WYMIANĘ. Nie ma żadnych WYJĄTKÓW! koszt wysyłki jest niedźwiedź zarówno przez sprzedającego i kupującego w połowie.
2. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i twój po #.
3. My zwrócimy PEŁNĄ KWOTĘ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY, po otrzymaniu towaru w jego pierwotnego stanu, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych, PO ZARÓWNO Kupujący i Sprzedający anulować transakcję z Fundacjajozef.org. LUB, możesz zdecydować się na wymianę.
4. będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.
1. 12 miesięcy ograniczonej Gwarancji producenta dla wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po odbiór). akcesoria pochodzą z 3-month gwarancji.
2. Wadliwe elementy MUSZĄ BYĆ zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (i w oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). musisz nam powiedzieć, co wada i dać nam swój numer zamówienia. MY NIE NAPRAWIĆ LUB WYMIENIĆ ELEMENTY Z UPŁYNĄŁ GWARANCJI.
zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienionych zasad, przy zamawianiu na Fundacjajozef.org!
utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.
nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich!

• Typ artykułu: Zestawy biżuterii
  • Grzywny lub mody: Moda