Szybki podgląd

10

shop

Inline pasywne HC-49S c c krople 9 509 m 9 216 m 9 216 mhz

zł68.59


 • SKU: f41070
 • Typ jednostki: lot (100 części/lot)
 • Waga przesyłki: 2.0kg (4.41lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 13cm x 7cm x 9cm (5.12in x 2.76in x 3.54in)

Bestsellery

Opis


należy pamiętać, że w 'heading' tej listy zawierające różne modele jest, aby zaoferować państwu więcej możliwości. czy wybrać pożądane jeden i zostawił wiadomość podczas wymeldowania pecify które modle chcesz!!!!!!!!!!!!
jako może sprzedawca we poświęcić się oferując najlepsze produkty i usługi. rozumiemy, czasami masz problem z zakupu, ale cokolwiek to jest zarówno zarówno proszę zaufać, że my postaramy się jak najlepiej, aby ci zadowoleni Sprawiedliwego i Obiektywne opinia jest bardzo WAŻNA DLA nasza reputacja i mamy 'l l być bardzo wdzięczni, jeśli możesz skontaktować się z nami przed brygada Negatywne/Neutralny informacje zwrotne. miejmy s współpracować olve problem w najbliższej wygody.
giant
1.- jeden rok gwarancji .
2.-Jeśli przedmiot jest uszkodzony po otrzymaniu powinno być w ciągu 7 dni od daty otrzymania do wymienić na nowy jeden (kupujący powinien zwrócić wszystkie oryginalne i nieuszkodzone elementy w re-chodliwym warunku).
3.-dostarczamy bezpłatnej naprawianie usługa w ciągu jednego roku od daty zakupu przez pierwsze 1 miesiącu będziemy płacić jedną stronę kosztów wysyłki (od nas do lokalizacji). po 1 miesięcy od daty zakupu nabywca musi płacić dwa sposoby wysyłki cost.
4.-ten, otrzymamy wracać rzeczy wyślemy wymienić te powrotem tak szybko, jak możliwe.
5.-Nasze gigantyczne nie rozciągają się wszystkie produkty, które są fizycznie na lub pod UN-normalnej pracy, warunków w wyniku niewłaściwego lub nieprawidłowej instalacji na części.
Płatności
1.-zarówno zarówno Proszę upewnić się, że konto płatności jest dostępny, zanim licytujesz rzecz.
2.-Wszystkie płatności powinny być usunięte w ciągu 7 dni po odebraniu elementu. jeśli naprawdę mają trudności w płacąc przedmiot należy skontaktować się z nami w pierwszej kolejności będziemy pomóc olve go.
3.-Jeśli masz jakieś specjalne życzenie o szczegółach elementu, zarówno zarówno proszę zostawić notatkę w swoim zamówienie.
Przesyłki
1.-możemy wysyłamy produkty wszystkich na świecie.
2.-DHL FedEx UPS TNT EMS Porcelanowa Poczta Hong Poczta są dostępne.
3.-towar zostanie wysłany z 3 dni po identyfikatorów płatności.
4.-zarówno zarówno Proszę upewnić się, że adres dostawy oraz numer telefonu kontaktowego są poprawne, kiedy licytować pozycja.
5.-można śledzić sytuację swojej produktu na stronie internetowej po wysyłają out.
Import Podatki lub Cła
1.-the cła Przywozowe podatki i innych wcześniej stało się w twojej stronie nie są wliczone w cenę elementu. te pasze są zapewnione przez kupującego.
2.-zarówno zarówno Proszę sprawdzić z tobą kraju? S Celnej biuro ustalać co te dodatkowe koszty będą przed zakup.
3.-zrobić potwierdzone faktury w celu uzyskania szczegółowych informacji o dostawy. na przykład, jak muc ryż powinniśmy napisać na fakturze listu przewozowego lub jak opisać przedmiot itp ..
informacje zwrotne
1.-jak twoja opinia jest bardzo ważna dla naszego rozwoju serdecznie zapraszamy aby zostawić pozytywne opinie dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. bardzo dziękuję za twój czas.
2.-Nasz program pozostawi tyłu taką samą opinię do ciebie po swoje pozytywne opinie.
3.-zarówno zarówno Proszę skontaktować się z nami, zanim ty opuszczasz neutralną lub negatywną opinię, postaramy się jak najlepiej olve się na, problemy.
bardzo dziękuję za wsparcie i życzę miłego dnia!

Dodatkowe informacje

 • Numer modelu: Standard
 • Napięcie znamionowe: Standard
 • Temperatura pracy: 105 c
 • Pojemność: Standard
 • Struktura: Naprawiono pojemnościowe
 • Kolor: Czarny
 • Is_customized: Tak
 • Nazwa marki: KEEZEL
 • Typ: Standard
 • Zastosowanie: Standard
 • Rodzaj opakowania: Standard

Opinie (0)

Dodaj opinię

12345

Dołącz do naszego Newslettera