• Nails & Tools
  • 1 box Nail Art Decoration Cekiny 48 Kolory Glitter Dekoracje Porady Dla Systemu UV Akryl Porady Kit Zestaw 5U1227

Nails & Tools

• Rozmiar przesyłki: 20cm x 20cm x 15cm (7.87in x 7.87in x 5.91in)

1 box Nail Art Decoration Cekiny 48 Kolory Glitter Dekoracje Porady Dla Systemu UV Akryl Porady Kit Set
dane techniczne:
100% nowy i wysokiej jakości
rozmiar: 15*19 cm
waga: 150g
kolor: Mix kolorów
nail art kształt: Stalowej kuli, Śnieg, brokat
kolory i kształty mogą się różnić od zdjęć
nadaje się od użytku profesjonalnego i domowego użytku
uwaga s:
czyszczenia powierzchni paznokcie pierwszy, myć baza polski
umieść go na paznokcie
uszczelnienie z czystym top coat
można korzystać z paznokci lub fałszywe tipsy. szczotka do paznokci żel bazowy na paznokciu, użyj akrylowe długopis, by dotknąć kilka kruszywo shell i umieścić pióro, aby nacisnąć paznokci (kruszywo shell równomiernie trzymać na paznokci) przed paznokci polski suche. pamiętać, nie należy używać pióra do mycia na paznokciu. to będzie nienaturalne, można posypać rozdrobnione powłoki w przedniej części paznokci.
po użyciu lakier do paznokci i wyciągnąć projekt. można posypać rozdrobnione powłoki, jaki kolor chcesz w lokalnym lub określonej pozycji. może stworzyć charakterystyczny olśnić piękny efekt. również może rozprzestrzeniać na jasne polski paznokci lub żel bazowy co wzór, który wybrać, posypać rozdrobnione powłoki przed paznokci polski suche. takie nie tylko zaoszczędzić czas, ale również upewnić się, że nie będzie zniszczyć narysować wzór.
zanim rozłożone na ostatnim proszku lub żelu, wykorzystanie małych bawełny, aby trzymać się kruszywo shell i delikatnie nacisnąć na paznokci akrylowych lub UV do paznokci, następnie rozprowadzić na ostatnim jasne proszku lub przezroczysty żel UV. zaproponuj że rozłożone na jasne jasne aż do paznokci polski oleju suche. efekt będzie piękniejsze i naturalne.
zawartość opakowania:
1 box Nail Art Decoration (48 kolorów)
1. wspieramy następujące płatności metody. wszystkie wykonane na Fundacjajozef.org są przetwarzane przez Alipay płatności.
2. You mogą skontaktować się z nami pierwszy dla dużej ilości zamówienia.
1. Przygotowanie Czas: zazwyczaj w ciągu 3 dni.
2. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI PASOWAĆ twój adres Wysyłki.
3. jeśli są chętni, aby otrzymać pakiet, chcesz bardziej bezpiecznym i szybka logistyka, i mają dokładne informacje logistyczne, zaleca się wybrać
Fundacjajozef.org Standardowa Wysyłka, Regidted Poczty Lotniczej China Post, epacket, DHL i EMS.
4. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. czas może się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
5. Jeśli nie otrzymałeś swoje zamówienia po 30 dniach od płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić swoje zamówienie i wrócić do ciebie jak najszybciej.
1. nie ma ograniczona zdjęcie do wypełnienia zamówień na co dzień.
2. Czy luzem CSV/Excel drop shipping.
3. Szybka dostawa w Ciągu 48 Godzin.
4. E-pakietu dostępna dla krajów USA, CA, AU, WIELKIEJ BRYTANII, etc.
5. Brak faktury lub odbioru w zestawie.
proponujemy, aby skontaktować się z nami za pośrednictwem Trade Manager dla szybszego feedback. Please zachęcamy do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań, będziemy wracać do ty asap.

• Nazwa marki: OutTop
  • Materiał: Plastikowe