• Women's Bags
  • 2017 Nowy Narodowy Etniczne Hafty Torby! Gorący Ręcznie Haftowane Torby Na Ramię Top lady Kwiat Wiadro Przewoźnika Torebki Na Wszystkie Mecze

Women's Bags

• Rozmiar przesyłki: 23cm x 22cm x 5cm (9.06in x 8.66in x 1.97in)

Szczegóły produktu
uwagi:
rozmiar jest o 21x20x13 cm (1 inch = 2.54 cm/1 cm = 0.393 inch) (pomiar ręczny istnieć 1-2 cm gap)
. 1: " niech ci zadowolony " jest naszą zasadą służby
2: Twój 5-gwiazdkowy opinie jest dla nas bardzo ważne, opuszczamy każdy klientów 5-satr opinie , nadzieję, że może dać nam 5-gwiazdkowy opinie !
.
zapraszamy do naszego sklepu, miłego dnia!
pls o zapoznanie się z rozmiar ostrożnie i wybrać to, czego potrzebujesz podczas zamawiania them. dziękuję z góry
uwagę jak innym ekranie komputera, kolory inaczej, a kolor może jest mała różnica z rzeczywistych elementów, ale możemy zagwarantować, styl jest taki sam, ale może jakiś nie to samo wydajność na różnych organów, jak na modelach. Hope można zrozumieć it. thank cię w z góry!!

• Rozmiar: (20 cm <<Max Długość 30 cm)
  • Typ artykułu: Torebki
  • Numer modelu: alyt014051
  • Płeć: Kobiety