• Bottoms
  • 2018 kobiety lato kwiatowy print retro eleganckie spódnice skull szef specjalna new design casual plisowane spódnice c635

Bottoms

• Rozmiar przesyłki: 30cm x 20cm x 5cm (11.81in x 7.87in x 1.97in)

* proszę wybrać odpowiedni rozmiar w zależności od biustu, długość i tulei, ramię , zrobić nie wybrać bezpośrednio według własnych nawyków.
* ta odzież rozmiar informacje są tylko dla odniesienia tylko, i może mieć 1-4 cm różnice ze względu na pomiarze ręcznym.
drogi Przyjacielu proszę przeczytać informacje zanim złożysz zamówienie * proszę wybrać odpowiedni rozmiar w zależności od biustu, długość i tulei, ramię, nie wybrać bezpośrednio według własnych nawyków. wskazówka: 1 cal = 2.54 cm, 1 cm = 0.39 cal * pozycja kolor wyświetlany na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się pokazując na monitorze komputera, ponieważ nie są kalibrowane monitory sam. * uwaga: prosimy o potwierdzenie adresu przed dokonaniem zamówienia, gdy rzecz wysyła się my nie można zmienić adres. * jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji, prosimy o kontakt z nami, zanim otworzyć spór
wysyłka
1. Shipping Worldwide z tropić liczbę śledzenia.
2. We polecam Fundacjajozef.org żeglugowa, Jest To bardziej szybko i bezpiecznie.
3. zazwyczaj wysyłamy zamówienia w ciągu 48 godzin po otrzymaniu płatności.
4. czas Dostawy zależy od przeznaczenia i innych czynników, to zazwyczaj 20-45 dni przez regularne poczty (Fundacjajozef.org Standardowa Wysyłka, epacket, porcelanowa poczta powietrza poczta itp).
5. oznajmiać małe wartość, aby uniknąć podatku celnego, zazwyczaj nie ma problemu celnej z regularnym mail. jeśli kupisz wysokiej wartości pozycji i wybrać szybka wysyłka (DHL, EMS Aramex itp), ze względu na różne polityki w różnych krajach, nie może być podatku celnego, które powinny być wypłacane przez kupującego.
6. można śledzić paczkę na stronie internetowej za pomocą numeru przesyłki: global.cainiao.com/index.htm?spm=a3708.7860688.0.0.Wf3gB5.
7. The standed wysyłka (Fundacjajozef.org Stojak Wysyłka, China Post, Epacket) pakiet limit Wagi 2 kg, Jeśli twoje zamówienie waga ponad 2 kg, wysyłamy z kilku pakiety.
8. Jeśli twój zakup protection czas ucieka, ale wciąż nie otrzymałem przedmiot, proszę skontaktować się z nami, a my pomożemy ci toextend Ochronna momencie składania zamówienia.
informacje zwrotne
1. skontaktuj się z nami JAK NAJSZYBCIEJ, jeśli nie jest zadowolony z zamówienie, będziemy oferować najlepsze usługi, dopóki nie są zadowoleni!
2. If jesteś zadowolony z pozycji, poświęć chwilę, aby zostawić nam pozytywne opinie z 5 gwiazdek, jak zachęty.

• Rozmiar: S, M, L, Xl, Xxl
  • Płeć: Kobiety