• shop
  • 1 sztuk Wędkę Ryby Polak Aminum Stopu Kieszeni Pióra Kształt Wędki Morskie Jeziora Z Reel 6 Kolory 5.5*7*3 cm Mocna Wytrzymała

shop

• Rozmiar przesyłki: 15cm x 15cm x 15cm (5.91in x 5.91in x 5.91in)

materiał: Stop Aluminium + żywica epoksydowa + stal nierdzewna
rozmiar: zamknięte pióra długość 22 cm, 5 sekcja, rozszerzone długość około 1 metr
akcesoria: ST5RL metalowy bęben koła, stosunek prędkości koła jest 1:1, linke pojemność 0.18/60 (mm/m), 0.20/55 (mm/m), 0.25/40 (mm/m)
kolor: Złoty, srebrny, niebieski, fioletowy, czarny, czerwony 6 kolory jak pic do wyboru
wskazówka: to jest głównie do połowów rekreacyjnych wykorzystanie, nośność jest stosunkowo słaby, jeśli chcesz, aby złapać dużą rybę, dłuższy rzut słup jest adviced!
opakowanie: 1 * wędka + 1 * fishing reel
kod: 2508027
johny1688 jest dostawcą profesjonalnych produktów sportowych, zarejestrowany zarówno w Hong Kongu i ShenZhen. mamy własną fabrykę. sprzedajemy jakości produktów sportowych cenionych. we zapewnić worldwide sprzedaż hurtowa i drop ship usług dla naszych klientów na całym świecie od 2005 roku. czekamy na współpracę.
. głównie, zamówienia wyślemy w ciągu 2-4 dni roboczych po zapłaty potwierdzającej.
. poinformujemy cię, jeśli potrzebujemy więcej czasu, aby przygotować.
. elementy są tylko wysyłka po zapłaty potwierdzającej.
. Fundacjajozef.org potrzebują 24 godzin w celu potwierdzenia płatności.
. wszystkie śledzenia w jednej stronie internetowej. 17TRACK.
. przeważnie. It trwa 15-40 do kraju przez Chiny Post Registered Air Mail.
. 7-12 dni przez epacket.3-7 dni ems. 5-7 dni przez DHL.
. głównie, informacji o śledzeniu Chiny Post Registered Air Mail będzie aktualizować w ciągu 5-7 dni roboczych.
. proszę sprawdzić swój adres ostrożnie podczas przetwarzania zamówienia.
. będziemy tylko wysyłać na adres, który napisać.
. rosyjskich przyjaciół trzeba napisać swoje imię i nazwisko, lub będzie nie może odebrać przesyłkę.
. oferujemy 7-24 godzin usługi online.
. twoje zapytanie będzie odpowiedzi w ciągu 6 godzin
. będziemy dokładnie sprawdzić towar przed wysyłką.
. nasz czas pracy. od poniedziałku do Soboty.
. jeśli coś możemy pomóc you. pls o kontakt.
. jeśli nie jesteś Zadowolony z produktu. pls nie otwiera spór. pls kontaktem my daje Rozwiązanie jak najszybciej.
. spór nie jest jedynym sposobem, aby slove problem. to lepiej, szczęśliwy, aby slove it. thank you.
. jeśli nasza odpowiedzialność. akceptujemy zwrot towaru lub zwrotu.
. jeśli potwierdzić brakuje. we sprawdzi go i wysłać ponownie.
. jeśli nie otrzymasz swoje przedmioty. pls o kontakt.
. głównie, paczka dotrze na czas. but może być czasami opóźni. pls o cierpliwość i waitting. thank państwu za twój rozumie.
. płatność jest tylko dla porządku. różne polityki kraju innego podatku. może być będziesz opłata opłat podatkowych. pls konsultacji pracowników z lokalnymi zwyczajami przed zakup.
. jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji. We będzie mile widziane, aby ci. if dajesz nam 5 shining star i udostępniać swoje dobre wrażenie lub podzielić się piękne prawdziwe zdjęcia.
. pozytywne opinie będzie bardzo pomocne dla nas i nowego nabywcy.
. jeśli nie jesteś Zadowolony z produktu. pls nie otwarty spór lub zostawić negatywne feedbkack. pls kontakt. we daje Zadowolony Rozwiązanie jak najszybciej. dziękuję.
. akceptujemy płatności, który Fundacjajozef.org wsparcie.
. Master card, VISA, Webmoney, Boleto
. Q1: czy bezpieczny płacić w Fundacjajozef.org?
. R: tak. pls believe Fundacjajozef.org i Mr. Gniazdo Ma.
. Q2: jak długo w przypadku wysyłki porcelanową Poczta Poleconym Powietrza?
. R: przeważnie. ja bierze 15-40 dni do miejsca przeznaczenia po wysyłać.
. P3: czy popierasz mix zamówienie?
. R: tak. wspieramy. you może wybrać wszystkie lubisz.
. Q4: czy zrobić hurtowych? . R: tak. pls connact us. we daje najlepszą cenę.
. P5: Jest John przystojny?
. R: tak. pls dodać jego książki. hehe.

• Nazwa marki: FZCSPEED
  • Kategoria: Tajwan wędka
  • Twardość: Miękkie
  • Średnica wierzchołka: 2mm