• shop
  • Wenbinge Specjalne Skórzane pokrowce na siedzenia Samochodowe Jaguar Wszystkie Modele XF XJ XE F-PACE F-TYPE firmy marki miękkie akcesoria samochodowe naklejki

shop

• Rozmiar przesyłki: 40cm x 40cm x 20cm (15.75in x 15.75in x 7.87in)

dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 materiał : materiał Sandwich + skórzane brutto waga: 2-4kgs/set. deklaracja : jeśli potrzebujesz 7 siedzenia. prosimy o kontakt z nami lub zostawić masaże do mnie, 7 siedzenia trzeba zapłacić dodatkowe pieniądze, dzięki uwaga: nie będziemy pomóc zapłacić należności celnych (ponieważ mamy płacić cła w naszym kraju), ale możemy pomóc zmienić celu zadeklarować cenę lub dostarczyć faktury, kwotę podatku w każdym kraju nie jest taki sam, proszę zapoznać się z lokalnym morze biura. jeśli chcesz zmienić ilość lub faktury, prosimy o kontakt z nami. odpowiedź: jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę mi dać pozytywne opinie i 5 gwiazdek, dziękuję. jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z nami i powiedz mi jaki problem, a my pomożemy ci rozwiązać. ponieważ naszym celem jest: 100% satysfakcji klienta. kontrowersji: masz jakieś pytania, prosimy o kontakt z nami, nie otwierać spór, ponieważ mamy możliwość, aby pomóc ci rozwiązać wszystkie problemy. o zamówienie : po płacisz za to, potrzebujemy więcej imformation o samochodzie.
1. proszę zostawić masaże, aby powiedzieć mi swój samochód Logo/Model/Lat. na przykład: Volkswagen Passat//2014 lat
2. musimy kilka zdjęć o swojego samochodu fotele przednie i tylne siedzenia. jak to (dziękuję bardzo): o Produktach:
dlaczego my:
1. jesteśmy w 24 godziny online, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili, my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe;
2. możemy produkować 95% typu samochodu pokrowce, ponieważ mamy Profesjonalny fotelik okładka fabryki, mają inżynierowie. We może produkować jakieś inne marki pokrycie siedzenia samochodu, jeśli potrzebujesz;
3. możemy produkować według specjalnych wymagań, jeśli masz specjalne wymagania, ale trzeba zapłacić dodatkowe pieniądze.
4. jeśli chcesz hurtowego, możesz skontaktować się z nami, będziemy ci doskonałą cenę.
5. mamy więcej niż 95% fotelik samochodowy model
o Nas:
o zapłacić:
1. płatność powinna być dokonana w ciągu 3 dni po umieszczeniu zamówienia. akceptujemy płatności Kartą kredytową, Przelew bankowy, Western Union, Moneybookers, i innych metod płatności.
2. ogólnie rzecz biorąc, towar zostanie wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych od otrzymania rozjaśniającą zapłatę.
o wysyłce:
1. wszystkie elementy zostaną wysłane w ciągu 72 godzin po otrzymaniu płatności potwierdzone.
2. proszę sprawdzić swój ADRES, OTRZYMUJĄ INFORMACJE dokładnie podczas przetwarzania zamówienia.
3. Fundacjajozef.org Standardowa Wysyłka Free Shipping. czas dostawy zależy od kraju przeznaczenia. zazwyczaj zajmie około 10-55 dni do ciebie. czasami, surowa obyczajowa będzie czas dostawy nieco dłużej.
wysyłka Firmę: Fundacjajozef.org Standardowa Wysyłka
kraj (Free Shipping): Federacja rosyjska
szacowany Czas Dostawy: 10-25 Dni
wysyłka Firmę: rosja Ekspresowe-SPSR
kraj: stany Zjednoczone (do USA tylko)
szacowany Czas Dostawy: 15-30 Dni
wysyłka Firmę: Fundacjajozef.org Standardowa Wysyłka
kraj: irlandii. Austria. Belgia. Polska. Dania. Norwegia. Japan. Szwajcaria. Turkey. Singapur. nowa Zelandia. Italy. Azerbejdżanu,
szacowany Czas Dostawy: 15-34 Dni
inny Kraj Szacowany Czas Dostawy: 20-55 Dni
4. w celu zapewnienia otrzymasz towar po prostu płacąc niższa, niższe podatki, będziemy zadeklarować fakturę z niską wartością na zamówienie, kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne, jeśli jest to wymagane.
5. proszę podać poprawny adres i dane kontaktowe podczas składania zamówienia, w przeciwnym razie, możemy nie ponosi żadnej odpowiedzialności za utratę pocztowy kupującego, który zapewnia nieprawidłowe adres wysyłki.
6. nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie problemy, które spowodowane podczas transportu, takich jak wypadek, opóźnienia lub innych problemów. i nie jesteśmy odpowiedzialni za Szkody lub paczkę został zatrzymany przez lokalnego zwyczaju
o zwrot:
1. jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, bylibyśmy zadowoleni, aby dokonać wymiany lub zwrotu w ciągu jednego tygodnia. please skontaktuj się z nami przed powrotem. opłata koszty dostawy nie podlega zwrotowi.
2. wszystkie powrotne muszą być w oryginalnych warunkach, w tym polu i akcesoriów. mężczyźni wady są nie gwarantuje, takie jak złamane, porysowane i tak dalej.
3. żadnych przedmiotów, aby wysłać z powrotem do nas, wyślij ems lub post z numerem przesyłki. o opinie:

• Typ artykułu: Pokrowce i podpory
  • Nazwa marki: wenbinge
  • Pozycja wysokość: 20cm
  • Mfg numerem serii: special
  • Pozycja szerokość: 40cm
  • Pozycja waga: 3kg
  • Funkcje specjalne: Soft, comfortable, warm, does not affect the seat warmer system
  • Dotyczy Sezon: Cztery pory roku
  • Rodzaj materiału: Sztuczna skóra
  • Zestaw Kawałek: > 10
  • Długość produktu: 40cm