shop

Gorący sprzedawanie OH-806-3W Jonizator Wody Mineralnej

zł2 085.99 zł1 981.69

• Rozmiar przesyłki: 35cm x 23cm x 57cm (13.78in x 9.06in x 22.44in)

gorący sprzedawanie OH-806-3W Jonizator Wody Mineralnej
twoje ciało jest zagrożona w wysokości do 60% wody. po tlenu, woda jest najbardziej podstawowe potrzeby życia ludzkiego. to jest łatwe do zobacz dlaczego najlepsze wody pitnej jest tak samo ważne jak oddychanie najświeższe powietrza i czasochłonne najzdrowsze z najczystszych organic foods.
najważniejsze Dane/Funkcje Specjalne:
1. funkcja Voice
2. 4.2 cal wyświetlacz LCD
3. Elektrolityczne technologii
4. 3 poziomów mikro-regulacja dla alkalicznej
wody i 2 poziomów dla kwasu wody.
5. zorganizować PH od 2.5 do 11
6. ORP: + 250mv ~-650mv
7. 3 powłoką Tytanu z Platinum Płyty
8. Materiał Elektrody: Spiekanych Platinum płyta Tytanu
szczegółowy opis
napięcie:
AC110V/220 V 1A 50Hz
moc:
150 W
Color box Rozmiar:
34*21*50 cm
karton Opakowanie:
65*35*50 cm (2 sztuk/ctn)
Ciężar objętościowy:
12 KG
Ciśnienie wody:
0.10-0.4 MPA
Przepływ wody:
0.6-6 L/m
Żywotność filtra:
12000L
Temperatura otoczenia:
5 ° C ~ 40 ° C
wilgotność:
≤90%
atmosfera Ciśnienia:
86kPa ~ 106kPa
PH:
2.5-11.2
sprzedawanie Punkty:
1. Especially zaprojektowany zgodnie z kontynentalnych 's jakości wody, przejść narodowy zdrowej wody jakości badania standard
2. Pierwotnie wykorzystanie wielofunkcyjny ekran LCD, 7-kolorowa lumenscence, wyraźnie wskazują stan roboczy maszyny wody
3. Silne zdolności elektrolizy, objętość outwater limitu ocieplenie, zapewnić elektrolizy standard: Temperatura ochrony zauważyć, broni niewłaściwe afflux gorącej wody lub niewłaściwe ciągłej pracy.
4. Wysoka wydajność wkładu filtra oczyszczania wody (srebrny-niosąc activeated wkład filtra węglowego)
5. Wymiana wkładu filtra automatycznie zauważyć, wody pitnej jest bardziej bezpieczne i czyste
6. funkcja Automatycznie electrobath oczyszczająca
7. LCD informuje: temperatura Wody, wielkość przepływu wody, i electrolyzing, czyszczenie, żywotność wkład filtra, wartość pH O. R. P wskaźnik itp
8. inching wartość pH 3 sekcje regulacji. wartość pH emendation według różnych jakości wody
9. wyświetlacz ciekłokrystaliczny siedem kolorów zmienia kolor wskazuje: Muzyka ocieplenie i automatyczne odpowiedź projekt do zapobiegania źle pitnej
jak woda alkaliczna produkuje:
wody z kranu w komunalnych miasta jest źródło wody tej maszyny. po pierwsze filtrowania wody z kranu przez cztery filtry i pochłaniania i inne processions, a następnie rozkładających przez Elektrolizy Komory, z powodu do wpływem wodoru obligacji, zwykła woda z kranu składa się z 13 do 15 małe klastrów molekularnej, gdy komora wejść do elektrolizy wody, wodoru obligacji cząsteczki wody jest otwarty z wpływem pola elektrycznego i produkuje najbardziej mały klastrów molekularnej cząsteczek wody z 5 do 6 wody. At tym samym czasie, jony dodatnie, takich jak Ca2 +, Mg2 +, K +, H + i tak dalej w roztworze przesuń w kierunku ujemnym z wpływem pola elektrycznego. w zależności od siły z electro negativity'capability, H jonowy ma następnie elektro redukcji negativity staje się wodoru. ze względu na fakt, że gęstość H jonowy maleje, korzeń, wodorotlenek jonowy jest grubszy, a następnie wody stają się słabe alkalicznych z PH do 7, wody alkalicznej wody produkowane w tym polak jest. w tym czasie, w bieguna dodatniego niektórych jonów ujemnych, takich jak Cl-, SO42-, NO3-, NO2-, OH-itp przejść do bieguna dodatniego. wśród dużą ilością jony ujemne, wodorotlenek korzeń jonowy traci easterly elektrody, a następnie ma oksydacyjny reakcji i produkcji tlenu i wody z utraty elektrody, W tym samym, gęstość H gęstość wzrasta, ponieważ jony wodorotlenek korzeń jonowy zmniejsza więc staje się słaby kwas z PH wody w dół do 7 więc wody produkowany jest kwas ionic wody. The chemii formuły w dwa polacy są jak followsp:
w biegun ujemny: 2H2O + = 2OH-+ H2 2e
w bieguna dodatniego: 2H2O-4e = 4 H + + O2
Instrukcji obsługi: gdy kranu jest włączony, dostaje się do wody jonizator wody, gdy przepływ wody osiągnie 0,8L/Min, ekran wskaźnik świeci się i trzy “ ” będzie słychać dźwięki. urządzenie zapali się i można wybrać różne poziom wody alkalicznej dla różnych wartości PH i różne zwyczaje. gdy przepływ wody osiągnie 1.6L/Min, jeśli urządzenie ma funkcji grzania, jonizator wody może produkować ciepłe wody alkalicznej.
płatność:
1. Akceptujemy tylko Escrow płatności.
2. należy dokonać płatności w ciągu 7 dni po bided, lub ordere zostanie zamknięty przez Fundacjajozef.org.
wysyłka:
wszystkie produkty zostaną wysłane do kupującego Fundacjajozef.org adres. zanim zapłacisz, upewnij się, że twój adres dopasowuje adres chcesz my wysyłać aby. Wszystkie elementy zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności (z wyjątkiem Soboty i Niedziele). oferujemy państwu INFORMACJI o ŚLEDZENIU w 24 hous po twój pakiet zostanie wysłany.

• Średnica interfejs: Brak
  • Funkcja: Bezpośredni drink
  • 5 Etap Filtracji: Nie
  • Moc (w): 150W