• shop
  • VODOOL Motocykl kluczyk Zapłonu Dla KAWASAKI 750 4X4i KVF750 2005-Klucz Zapłonowego Motoerbike Klucz Zapłonowego

shop

• Rozmiar przesyłki: 10cm x 7cm x 10cm (3.94in x 2.76in x 3.94in)

cechy:
łatwy w obsłudze.
dobra jakość wykonania.
może być stosowany na długo.
dane techniczne:
dopasowanie motocykla: Dla KAWASAKI 750 4X4i KVF750 2005-2014
długość kabla: 295 MM/11.6 "
szerokość: 35 MM/1.38 "
wysokość: 70 MM/2.75 "
uwagi:
1. Ze Względu na inny monitor i efekt świetlny, rzeczywisty kolor rzecz może się nieznacznie różnić od koloru, który jest pokazał na zdjęciach. dziękuję!
2. Proszę wybaczyć 1 cm/0.39 "-3 cm/1.18 " pomiaru odchylenia ze względu na ręczne pomiar.
3. Bardzo zapraszamy do kontaktu z naszą drogi pracowników obsługi klienta jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów!
1 X Klucz Zapłonowego
1. WYSYŁKA NA CAŁYM ŚWIECIE. (z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
4. zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych.
5. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. czas może się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
6. Jeśli nie otrzymałeś swoje zamówienia po 30 dniach od płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić swoje zamówienie i wrócić do ciebie jak najszybciej. naszym celem jest zadowolenie klienta!
7. Delivery Czas:
1. masz 7 dni na kontakt i 30 dni zwrócić go od daty otrzymania. jeżeli rzecz jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to będą rozpatrywane używane, a MY NIE WYDA Zwrot LUB WYMIANĘ do ciebie. Nie ma żadnych WYJĄTKÓW!
koszt wysyłki jest niedźwiedź zarówno przez sprzedającego i kupującego w połowie.
2. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i ID zamówienia.
3. My zwrócimy PEŁNĄ KWOTĘ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY, po otrzymaniu towaru w jego pierwotnego stanu, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych, PO ZARÓWNO Kupujący i Sprzedający anulować transakcję z Fundacjajozef.org. LUB, możesz zdecydować się na wymianę.
4. będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.
1. 12 miesięcy ograniczonej Gwarancji producenta dla wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po odbiór). akcesoria pochodzą z 3-month gwarancji.
2. Wadliwe elementy MUSZĄ BYĆ zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (i w oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). musisz nam powiedzieć, co wada i dać nam swój numer zamówienia. MY NIE NAPRAWIĆ LUB WYMIENIĆ ELEMENTY Z AN
WYGASŁA GWARANCJI.
zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienionych zasad, przy zamawianiu na Fundacjajozef.org!
utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! twoja opinia jest bardzo ważna. prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy wykonywać swoje zadowolenie.
nie jest możliwe w celu rozwiązania problemów, jeśli nie wiemy o nich!

• Nazwa marki: VODOOL
  • Specyfikacja: 12 v