• shop
  • MxGxFam Uroczy Kwiat Kamień Pierścień Biżuteria Kobiet Biały Kolor Złoty

shop

MxGxFam Uroczy Kwiat Kamień Pierścień Biżuteria Kobiet Biały Kolor Złoty

• Rozmiar przesyłki: 5cm x 5cm x 2cm (1.97in x 1.97in x 0.79in)

Platinum Pozłacane materiał: ochrona Środowiska miedzi (ołowiu i Niklu -- Forbid Alergię Skórną) z AAA Cyrkon sztuczna waga kolczyka wynosi około 2.7g
wskazówka :
1. Pierścień Tabelę Rozmiarów
US sizer Obwód (mm) średnica (mm)
5 49.3 15.7
6 51.8 16.5
7 54.4 17.3
8 56.5 18.1
9 59.5 18.9
10 62.1 19.8
11 64.6 20.0
12 67.2 21.4
2. NIE MIN ZAMÓWIENIE. jak zamówienia pod 18 dolarów , można korzystać z Bezpłatną Wysyłką przez chiny poczta lotniczej poczta . zamówienie osiągnąć 18 dolarów , można korzystać z Bezpłatną Wysyłką przez Hongkong/Singapur poczta lotniczej poczta . jeżeli łączna kwota reach 180 dolarów , można korzystać z bezpłatną wysyłką przez DHL/EMS.
wyślemy naszą swoje towary w ciągu 3 dni roboczych uznane jako system Fundacjajozef.org płatności. wysyłamy swoje towary do darmowej wysyłki przez Hongkong poczta air mail, o ile kwota zamówienia jest dotrzeć 18 dolarów. wysyłamy swoje towary do darmowej przesyłki przez DHL/EMS, o ile kwota zamówienia jest osiągnie $180. jeśli czujesz się pilne, aby produkty. trzeba wysyłać przez DHL. UPS. FEDEX. TNT lub inny sposób. możesz skontaktować się z nami, zanim statek. ponieważ ekspresowy ładunek jest wysokość niż możemy podjąć, to może potrzebuje, aby podzielić się części. i to będzie zależeć od lokalizacji i towarów waga
czas dostawy:
wysyłka Sposób (za darmo)
Czas dostawy
Kwota zamówienia
Hongkong Poczta
10-25 dni roboczych
EMS
8-12 dni roboczych
>=$ 180
DHL/UPS/Fedex/TNT
4-8 dni roboczych
>=$ 180
wierzcie nam. chcemy nawiązać długoterminowe przyjazne stosunki handlowe z państwem, więc twoja opinia jest dla nas bardzo ważne. jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę, prosimy zostawić nam swoje hojny opinie proszę. skontaktuj się z nami przed wyjazdem jakaś negatywną lub neutralną informacje zwrotne. może to mieć jakieś nieporozumienie, które możemy rozwiązać. dzięki.
jeśli istnieją pewne uszkodzenia podczas transportu lub jakości. pls, skontaktuj się z nami w ciągu 3 dni, e-mail z zdjęcia produktów. postaramy się odpowiedzieć omówić z tobą, refundacji lub wymiany.

• Pierścionek rozmiar: 6, 7, 8
  • Gem Color: Clear
  • Main Stone: Zircon
  • Metals Type: Gold Plated