• Strona główna
  • Camera & Photo
  • Losowe Zasilany Energią Słoneczną Łodzi Nr 3 Zestaw DIY Model Statku Puzzle Handmade Materiał Akcesoria Części Zamienne do Nauki Edukacji

Szybki podgląd

10

Camera & Photo

Losowe Zasilany Energią Słoneczną Łodzi Nr 3 Zestaw DIY Model Statku Puzzle Handmade Materiał Akcesoria Części Zamienne do Nauki Edukacji

zł18.73


  • SKU: f1223
  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.13kg (0.29lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Bestsellery

Opis

Ważnym Informaiton do Klientów:
proszę zauważyć, że od Feb.1st do Feb. 21st jest Chinese Spring Festival Wakacje , najbardziej z fabryk i l ogistics firmy są zamknięte, zamówienia będą opóźnienia wysłane przez tego, jeśli masz jakieś życzenie z czas dostawy, prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia, dzięki z góry.
(mój dom rozpoczyna się od Feb.10th do Feb.21st , usługa będzie odpowiadać na wiadomości w tym czasie, więc nie martw się.)
proszę wziąć " Problem Logistyczny Opóźnienia " pod uwagę przed zakupem. i Klienci potrzebują, aby uzyskać plan " Przygotowanie czeka ", Proszę nie zostawiaj negatywną opinię lub dokonać roszczenia bez kontaktu.
w Sezonie Sprzedaży, Przesyłkę w ciągu Problemu Zaległości dla każdego Urzędu Pocztowego, specjalnie dla Większości Krajów Europy Zachodniej, Parcels' Service Delivery będzie Opóźnione, są to Przede Wszystkim wpływ krajów europa, rosja, brazylia i tak dalej.
Fundacjajozef.org Zatwierdzone Transport-Chiny Post Zwyczajne Small Packet Plus (w Sprzedaży Szczyt Sezonu, gwarantujemy 60 dni dostawa do głównych krajach; 80 dni do Brazylii!) PS: cenę produktu i opłaty wysyłki nie obejmuje żadnych opłat podatkowych, płacenia podatku jest e bardzo obowiązek obywatel 's, i to kupującego odpowiedzialność, jeśli masz jakiś problem, proszę skontaktować się ze mną bezpośrednio.
Zasilany Energią Słoneczną Łodzi Nr 3 Losowy Zestaw DIY Model Statku Puzzle Handmade Materiał Akcesoria Części Zamienne do Nauki Edukacji uwaga: różne kolory losowo (Zielony/Czerwony/Niebieski/Biały/Żółty/Czarny) Solar Boat Nr 3 jest bardzo hands-on łodzi craft zestaw, który jest zasilany przez energię słoneczną wiosła łodzi. wystarczy proste SAMODZIELNEGO montażu, możesz stworzyć łodzi pokazano na mapie, i statku przy użyciu paneli słonecznych zasilacz, w wodzie, tak długo, jak nie ma działanie promieni słonecznych może poruszać się do przodu. poprzez produkcję tego zestawu, zarówno może nauczyć się różnych popularne nauki wiedzy, ale również możliwość ćwiczenia ręce. kadłub długość: 20 cm kadłub szerokość: 10 cm z paddle szerokość: 16 cm wysokość całkowita: 8 cm źródło zasilania: energia słoneczna napęd: koła łopatkowe pakowanie: worek materiał: płyta z pianki, z tworzywa sztucznego, metal.

Dodatkowe informacje

  • Nazwa marki: feichao

Opinie (6)

Dodaj opinię

12345

Dołącz do naszego Newslettera