Arts,Crafts & Sewing

Darmowa dostawa! pościel bawełniana sukienka tkaniny bawełnianej tkaniny drukowania i farbowania tkanin specjalne odprawy

• Typ jednostki: lot (3 Metr/lot)
  • Rozmiar przesyłki: 20cm x 15cm x 5cm (7.87in x 5.91in x 1.97in)

USD 32.25 /meter USD 36.00 /meter USD 31.50 /meter USD 33.45 /meter USD 21.00 /meter USD 32.40 /meter USD 33.49 /meter USD 31.50 /meter zapraszamy do Beyonce Tkaniny Sklep Internetowy!
uwaga: mamy wszystkie zdjęcia produktów są podejmowane w naturze, ale problem koloru ze względu na różny oświetlenie, wyświetlacz i osobiste rozumienie koloru spowodowanego nieuniknione, proszę zrozumieć. produkty obraz
FAQ: w przypadku, gdy mogę dostać moje paczkę? czas Przetwarzania w czasie otrzymasz paczkę = + czas Dostawy. czas realizacji wynosi około 7 dni, przygotowujemy się swoją przesyłkę w tych dniach. czas Dostawy zależy od sposób wysyłki wybierzesz, DHL/UPS/Fedex/TNT trwa 3-7 dni roboczych, EMS trwa 7-15 dni roboczych, Porcelanowa Poczta Powietrza poczta trwa 15-45days (niektóre kraje zajmie więcej, takich jak Rosja i Brazylia może trwa 2-3 miesiąc). pilne zamówienia prosimy o kontakt z sprzedawcą z góry. jak wysyłać mój paczkę? proszę wybrać sposób wysyłki, podczas składania zamówienia, ale w zależności od stanu zleceń, my mogą ulec zmianie szybszy sposób dostawy dla ciebie, takich jak zmiany epacket do UPS, Chiny Poczta Lotnicza Poczta zmienić na ekspresowe. robi mój koszt wysyłki zawierają podatek importowy? koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, jesteś odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne jak mogę powrócić przedmioty? raz kawałek tkaniny jest cięty, to będzie trudne do sprzedaży drugi ponownie, więc nie przyjmujemy tkaniny przedmioty powraca z wyjątkiem względów jakościowych. jak o kolorze mismatch i zmierzyć? my postaramy się jak najlepiej, aby pokazać prawdziwy kolor tkaniny, ale różnice w kolorze mogą być spowodowane przez innych powodów, takich jak kolor odbicie w monitorze, oświetlenie, tła itp, więc kolor mismatch nie może być powodem zwrotu. Measure jest ręcznie pracy, 1-2 cm błąd jest normalne, proszę pamiętać, że. jest tam luzem cena? tak, mamy powitalne hurtowników, jeśli masz zamiar umieścić świetny zamówienia (więcej niż 10 metrów), prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać lepszą cenę.

• Materiał: Pościel/bawełna
  • Technika: Tkane
  • Typ produktu: Organiczna tkanina
  • Funkcja: Ekologiczne